Zipper ZI-MUP750 ZI-MUP750 Szennyvízszivattyú 12 m³/óra 10 m
0 / 50 értékelés alapján
(0 értékelés alapján)
Gyártó: Zipper
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Termékazonosító: 1103564
Multipump 3 az 1-ben ZI-MUP750
Szilárd és megbízható
Hordozható és gyorsan használható
Piszkos víz, tiszta víz és lapos szívószivattyú egyben.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok: Kivitel (általános): Multipump 3 az 1-ben · Kábelhossz (max.): 10 m · Merülési mélység: 7 m · Méret, hossz: 200 mm · Méret, magasság: 380 mm · Méret, szélesség: 200 mm · Szilárdanyag méret (max.): 35 mm · Szállítási magasság (max.): 10 m · Szállítási mennyiség (max.): 12 m³/óra · Súly: 6.8 kg · Teljesítmény (P2): 750 W · További műszaki adatok: 1 bar · Úszókapcsoló: Igen · Üzemi feszültség: 230 V