Peter Electronic VB 230-25L 2B000.23025 Fékező készülék Motorteljesítmény 230 V-nál 3 kW 230 V/AC Névleges áram 25 A
0 / 50 értékelés alapján
(0 értékelés alapján)
Gyártó: Peter Electronic
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap