Maertz PMMA-1010-010 PMMA-1010-010 3D nyomtatószál ABS műanyag vegyileg ellenálló 1.75 mm 1000 g Rózsaszín 1 db
Gyártó: Maertz
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Maertz PMMA-1010-010 PMMA-1010-010 3D nyomtatószál ABS műanyag #####chemisch beständig 1.75 mm 1000 g Rózsaszín 1 dbMaertz ABS Pink 1,75 mm 1000 gAz ABS tartósabb, mint a PLA és a Tough PLAIdeális funkcionális prototípusokhoz és...
Termékazonosító: 1507339
Maertz ABS Pink 1,75 mm 1000 g
Az ABS tartósabb, mint a PLA és a Tough PLA
Ideális funkcionális prototípusokhoz és rugalmas alkatrészekhez
Fűtött nyomtatóágyat igényel, és kerülni kell a huzatot
Acetonnal kémiai simítás lehetséges
Szigorúan ellenőrzött gyártás az egyenletes nyomtatási minőség érdekében
Kiváló minőségű anyagtulajdonságok
Szigorú minőségellenőrzés
Sokrétű alkalmazási lehetőségek
Előnyök áttektintése
· Hosszú élettartam
· Nagyon kemény és rugalmas
· Magas kopásállóság
· Alkalmas funkcionális alkatrészekhez
· Vegyszerálló
· Ésszerű hőállóság
Példa alkalmazások:
· Funkcionális prototípusok
· Alkalmazások kémiai környezetben
· Megfelelő hőállóságú alkatrészek
Csomagolás
Minden tekercs le van zárva és szilikagéllel van töltve a nedvesség elkerülése érdekében.
Tárolás
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Fűtött nyomtatóágy szükséges: Igen · Nyomtatási hőmérséklet (max.): 280 °C · Nyomtatási hőmérséklet (min.): 240 °C · Nyomtatószál anyag: ABS műanyag · Nyomtatószál anyag tulajdonság: #####chemisch beständig · Nyomtatószál szín: Rózsaszín · Nyomtatószál átmérő: 1.75 mm · Súly: 1000 g · További műszaki adatok: Nyomtatási hőmérséklet: 240-280°C
Nyomtatóágy kompatibilitás: BuildTak®, Glass, BlueTape, PEI
Ágyhőmérséklet: 90-120°C (ragasztó ajánlott)
hűtőventilátor: 100%
Szárítási beállítások: 70-85°C (légkeveréses sütőben)
Nyomtatási sebesség: 30-250mm/s
AMS kompatibilitás: IGEN
Visszahúzási sebesség: 30 mm/s
Hotend kompatibilitás: 0,2 mm, 0,3 mm, 0,4 mm, 0,6 mm, 0,8 mm, 1,0 mm fúvóka
Környezeti hőmérséklet: 60°C szobahőmérséklet