Kerámia kondenzátor SMD 0603 2200 pF 50 V 10 % (H x Sz x Ma) 1.6 x 0.8 x 0.8 mm Kemet C0603C222K5RAC 1 db
0 / 50 értékelés alapján
(0 értékelés alapján)
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
SMD kerámia kondenzátorMűszaki adatok: Anyag: Kerámia · Anyagjellemző: X7R · Gyártói szám: C0603C222K5RAC · Kapacitás (elektromos): 2200 pF · Kivitel: SMD · Kondenzátor típus: Kerámia kondenzátor · Méret, hossz: 1.6 mm · Méret, mag...
Termékazonosító: 198784
Minimális rendelési mennyiség: 200
Min. mennyiség: 200
Kosárba rakom
SMD kerámia kondenzátor
Műszaki adatok:
Anyag: Kerámia · Anyagjellemző: X7R · Gyártói szám: C0603C222K5RAC · Kapacitás (elektromos): 2200 pF · Kivitel: SMD · Kondenzátor típus: Kerámia kondenzátor · Méret, hossz: 1.6 mm · Méret, magasság: 0.8 mm · Méret, szélesség: 0.8 mm · Névleges feszültség: 50 V · Tartalom: 1 db · Tolerancia: 10 %