HF fojtótekercs, axiális 0,22 µH 0,1 Ω 1,45 A TRU COMPONENTS TC-SMCC-R22M-02203
0 / 50 értékelés alapján
(0 értékelés alapján)
Gyártó: TRU COMPONENTS
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Műszaki adatok: Anyag: Fenolgyanta · Ellenállásérték: 0.1 Ω · Gyártói szám: TC-SMCC-R22M-02203 · Induktivitás (N): 0.22 µH · Induktivitás típus: HF fojtó · Kivitel: Axiális kivezetéssel · Méret, hossz: 9.5 mm · Mérési gyakoriság: 45 MHz ·...
Termékazonosító: 406169
Minimális rendelési mennyiség: 5
Min. mennyiség: 5
Kosárba rakom
Műszaki adatok:
Anyag: Fenolgyanta · Ellenállásérték: 0.1 Ω · Gyártói szám: TC-SMCC-R22M-02203 · Induktivitás (N): 0.22 µH · Induktivitás típus: HF fojtó · Kivitel: Axiális kivezetéssel · Méret, hossz: 9.5 mm · Mérési gyakoriság: 45 MHz · Névleges áram: 1.45 A · Rezonancia frekvencia: 300 MHz · RoHS konform: Igen · Tartalom: 1 db · Tolerancia: 10 % · fQ (MHz-nél): 45 MHz · Átmérő: 4 mm