Digitus DN-19-SET-S-2 19 coll, 10 coll Hálózati szekrény rögzítő anyag Ezüst
0 / 50 értékelés alapján
(0 értékelés alapján)
Gyártó: Digitus
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Digitus DN-19-SET-S-2 19 Zoll,10 Zoll Hálózati szekrény rögzítő anyag EzüstDIGITUS rögzítőkészlet 483 mm-es (19" ) és 254 mm-es (10" ) alkatrészekhez, M6100 darabos csavar-, kosaras anya- és alátétkészlet M6 méretben...
Termékazonosító: 1690201
Digitus DN-19-SET-S-2 19 Zoll,10 Zoll Hálózati szekrény rögzítő anyag Ezüst
DIGITUS rögzítőkészlet 483 mm-es (19" ) és 254 mm-es (10" ) alkatrészekhez, M6
100 darabos csavar-, kosaras anya- és alátétkészlet M6 méretben
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Acél
Csavaros
Kalickás anya
Készlet = 100 készlet
Szín: ezüst színű
Technical specifications:
Alkalmas hálózati szerkény (coll): 19 Zoll,10 Zoll · Anyag: Acél · Fiók méret: 254 mm (10"),483 mm (19") · Szín: Ezüst